Nie każdy ma czas, by co sobotę kupować wiązankę kwiatów na targu, prawda? Dlatego też coraz większą popularnością cieszy się posiadanie kwiatów dostarczanych do domu. Często nawet świeższe niż te z marketu á i nie trzeba dla nich wiele robić.

Co jakiś czas chcesz mieć w swoim domu świeżą wiązankę kwiatów lub chcesz je komuś podarować. Dzielimy się pięcioma zaletami dostawy kwiatów do domu.

1. Dostarczenie kwiatów do drzwi oszczędza czas

Czas w dzisiejszym szybkim tempie życia jest niesamowicie cenny. Czasami mamy trzydzieści rzeczy do zrobienia w ciągu jednego dnia i wtedy otrzymanie wiązanki kwiatów po prostu nie mieści się w harmonogramie. Ale czy pilnie potrzebujesz prezentu, czy chcesz regularnie dostarczać sobie wesołe kwiaty? Wtedy posiadanie kwiatów dostarczonych do domu jest idealnym rozwiązaniem. Kup tulipany w sklepie internetowym Giftbar, zleć ich dostawę, włóż do wazonu i ciesz się. Ile czasu poświęcasz na to? Najwyżej pięć minut, chyba że potrzebujesz trochę więcej czasu na wybranie odpowiednich kwiatów i dostarczenie ich pod drzwi. Zaoszczędź sobie czasu (i wysiłku) związanego z fizycznym zakupem kwiatów i zamów kwiaty z dostawą do domu w łatwy i szybki sposób.

2. Kwiaty w domu są świeższe niż z kwiaciarni

Kolejną zaletą jest to, że kwiaty (w Giftbarze w każdym razie) są świeższe niż większość kwiatów sprzedawanych w kwiaciarniach czy na targu. Dlaczego? Ponieważ zlecenie dostarczenia kwiatów do domu uwzględnia ich transport. Z kwiatami z kwiaciarni też tak może być, ale w Giftbar robimy wszystko, aby Twoje kwiaty miały jak najkrótszą drogę. Chcesz kupić piwonie i mieć pewność, że są one również trwałe? Z kwiatami dostarczonymi do domu przez Giftbar, możesz mieć pewność, że kwiaty są świeże od hodowcy, a droga między hodowcą a Twoim wazonem była tak krótka, jak to tylko możliwe. Ciesz się więc świeżymi kwiatami na dłużej!

3. Z kwiatami w domu wybierasz dokładny moment dostawy

Wybierasz się wkrótce na wakacje i masz urodziny swojego najlepszego przyjaciela lub członka rodziny? Wtedy przynajmniej będziesz chciał wysłać im coś miłego, aby dać im znać, że myślisz o nich. Zaletą posiadania kwiatów dostarczonych do domu jest to, że możesz mieć kwiaty dostarczone w odpowiednim czasie. Czy to gdzieś w połowie wakacji? Nie ma problemu. Zaplanuj ją przed urlopem za pośrednictwem planera terminów dostaw i zaskocz kogoś np. pięknym bukietem.

4. Masz do wyboru wiele różnych rodzajów kwiatów

Posiadanie kwiatów dostarczonych do domu ma wiele zalet pod względem czasu, ale czy wiesz, że kwiaciarnia internetowa daje różne opcje? Możesz przecież wysłać go do siebie lub do innych osób i masz pełną swobodę w wyborze kwiatów.

5. Wiesz skąd pochodzą

Kolejna ważna zaleta: dostarczając kwiaty do domu przez Giftbar, możesz być pewien, że dokonujesz zrównoważonego wyboru. Powód? Ponieważ kochamy zrównoważony rozwój. Wierzymy, że kwiaty są najlepsze, gdy są świeże od hodowcy (i są). W kwiaciarni nie zawsze wiadomo, skąd pochodzą kwiaty i czy nie zostały spryskane chemicznymi pestycydami.